עלינו

אתרים & אפליקציות

עבורנו , זה לא רק לבנות אתר ולסיים עוד פרויקט. אנחנו מאמינים שלכל עסק יש את המאפיין היחודי שלו ואת האתר שמתאים לו. לכן כשאנו בונים לכם אתר, אנחנו תמיד מגיעים עם הפתרונות היצרתיים ביותר עבור הלקוחות שלנו .

בניית אתרים

פיתוח בכל רמות המורכבות, קוד PHP על בסיס אפיון ועיצוב לחווית משתמש מיטבית, על פלטפורמת WordPress, מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם.

תחזוקת אתרים

אם האתר שלך לא מעודכן וצריך שדרוג גרסה, תכנים רעננים או תוספות ושינויים- אנחנו מציעים שירות תחזוקה במודל של בנק שעות או ריטיינר חודשי.

חיבור למערכות חיצוניות

ניוזלטר, CRM, אנליטיקס, hubspot, מערכות קופה, google cloud, ourbrain, taboola- צריך רק להגדיר את הצורך והמטרה, אנחנו כבר נדאג שהכל יעבוד בצורה חלקה ומושלמת.

עלינו

מחפשים תשובות?

לפעמים תהליך בניית אתר יכול להיות לא ברור ולכן יצרנו עבורך תשובות לשאלות פופלריות. אם לא מצאת תשובה לשאלה, אפשר לפנות אלינו בטופס יצירת קשר.

לצערך, אין מחיר קבוע לאתר אשר מתאים לכולם. מבלי לדעת פרטים על הפרויקט והאפיון שלו, המחיר משתנה בדרך כלל לפי הכללים הבאים: מספר העמודים, פונקציות מיוחדות ופיתוחים שיש לפתח.

עושים:
אופטימיזציה לתמונות ולדטא בייס
אופטימיזציה לקוד האתר
עדכון גרסאות ובמידת הצורך, העברה לאחסון טוב יותר

רוב האתרים שלנו בנויים על מערכת WordPress – וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח באמצעותה ניתן ליצור אתרי אינטרנט יפהפיים, בלוגים ואפליקציות.

על מנת לקבל הצעת מחיר לאתר יש ללחוץ כאן ולמלא את הפרטים.